Dom

Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy
Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. jest profesjonalistą w zakresie badań, rozwoju, produkcji i sprzedaży dystrybutora wody, filtra wody, systemu filtracji wody i maszyny do butelkowania wody, które poświęciliśmy tej dziedzinie od ponad 20 lat. Naszą misją jest promowanie stosowania technologii wody pitnej, dostarczanie społeczeństwu bezpiecznych, zdrowych, wygodnych i modnych rozwiązań w zakresie wody pitnej oraz bycie światowej klasy producentem OEM w branży wody pitnej.
Mając na uwadze koncepcję win-win, od lat dobrze współpracujemy z wieloma znanymi markami w kraju i za granicą, takimi jak Lipton, Coca-Cola, Nestle itp. Teraz nasz dozownik wody, filtr wody, termoelektryczna chłodziarka i podgrzewacz, kostkarka do lodu, SKD, system filtracji wody, maszyna do butelkowania wody oraz niektóre produkty upstream i downstream od naszych długoterminowych partnerów (takie jak maszyna do formowania butelek, maszyna do etykietowania, termokurczliwy pakowacz, marker daty, system ozonowy, sterylizator UV itp.), Pracują w USA, Wielka Brytania, Szwajcaria, Rosja, Meksyk, Syria, Republika Południowej Afryki ... większość z nich jest zgodna z międzynarodowymi standardami, takimi jak CE, RoHS, GS itp., A zwłaszcza z kompletnym rozwiązaniem dla instalacji wody butelkowanej (projekt pod klucz), jest dość renomowana w przemysł butelkowanej wody.
Jako główny członek społeczności Angel, byliśmy świadkami i uczestnikami każdego wydarzenia chińskiego przemysłu butelkowanej wody. Wprowadzając najnowocześniejsze technologie i komponenty, zawsze dostarczamy najbardziej niezawodne produkty klientom w kraju i za granicą, mamy nadzieję, że spodoba ci się to doświadczenie!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
2001 --- Firma została założona, a działalność zaczyna się od dystrybutorów wody / filtrów do wody, a następnie systemu uzdatniania wody, linii do butelkowania wody, producenta butelek i linii pakujących itp. Fabryki rodzinne mogą spełniać główną produkcję w dziedzinie wody pitnej.
2005 --- ISO9001: 2000 System zarządzania jakością.
2017 --- Wszystkie dystrybutory wody mają certyfikat CE zgodny z normą IEC.

Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

Rok założenia : 2001

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Certyfikaty